Бажаю набрати вагу

Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, мені 19 років. Бажаю набрати вагу. Хоча б 5-6 кг. Ніколи ні на що не було алергії, в тому числі і на препарати. Можливо потрібна дієте чи біодобавки. У сімї всі з нормальною вагою. Та щей груди 0 розміру. Порадьте щось
Буду дуже вдячна!
Категория: Диетолог
Добавлен: 26 июня 2017 года

1 ответ

Здравствуйте, чтобы я могла Вам помочь, укажите, пожалуйста, Ваш рост и вес.