Барелів на мікрофлору(уроген.) +антибіотикограма

Спрашивает: Оля
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Здравствуйте, мене звати Ольга хотіла б знати чи нормальні мої аналізи, як себе настроїти до походу до лікаря, я вагітна на 17 неділі, просто трішки хвилюють чи все нормально з ними, буду дуже вдячна, lactobacterium 10^6куо/мл, Gardnerella vaginalis 10^4 куо/мл
Категория: Гинеколог
Добавлен: 4 февраля 2017 года

3 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-02-05 02:15
А вы стоите на учете? У вас бактериальный вагиноз показано лечение.
оля 2017-02-05 07:55
Так стою, мені до лікаря у вівторок, а це дуже погано
Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-02-09 01:19
У вашому випадку показане лікування. Вам призначили щось?