Бакпосів із звіу

Спрашивает: Мар'яна
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: відсутні
Доброго дня! При бакпосіві із зіву виявлено Staphylococcus aureus10^3 КУО/мл і Streptococcus viridans 10^5 КУО/мл. Чутливі до таких препаратів: Оксацилін, Бензилпеніцилін, Еритроміцин, Тетрациклін, Кліндаміцин, Ванкоміцин, Гентаміцин, Хлорамфенікол, Нітрофурантоїн, Рифампіцин, Левофлоксацин, Пефлоксацин. Турбує неприємний запах з рота, особливо зранку.
Ми плануємо вагітність і цікавить чи варто і можливо лікувати чи позбутися цих бактерій? Близько місяця тому, пройшла курс офлоксацину. Дякую!
Категория: Лор
Добавлен: 18 ноября 2015 года

1 ответ

Здравствуйте! При данном количестве бактерий в антибактериальной терапии нет нужды. Я бы рекомендовала орошать глотку Хлорофиллиптом, после чего обрабатывать миндалины и заднюю стенку глотки раствором Диоксидина 1%.