Арахноидит

Спрашивает: РУСЛАН
Пол: Мужской
Возраст: 26 лет
Добрий день. У мене диагноз: Залишкові явища закритой черепно-мозковой травми у вигляді хронічного арахноідиту з двобічною пірамідною недостатністю. Лікворно-гіпертензивним синдромом. Скажіть будь-ласка. Чи можуть мене мобілізувати з таким діагнозом?
Категория: Невропатолог
Добавлен: 30 января 2015 года

1 ответ

Бувайло Инна Викторовна
невропатолог 2015-01-31 16:47
Справа в тому, що такий діагноз відсутній у сучасній класифікації. Тому, для підтвердження діагнозу Вам потрібна госпіталізація та уточнення діагнозу.