Анализ крови розшифровка

Спрашивает: Марія
Пол: Мужской
Возраст: 2,8
Поможіть розшифрувати аналіз. Дуже переживаю так як показники не в нормі.
Турбує кашель вже два тижні. вже проходив сьогодні знову почав кашляти, і температура вночі була 37.2. гляньте про що говорять аналізи, бо мене насторожили високі лейкоцити і низькі лімфоцити.
Категория: Иммунолог
Добавлен: 13 декабря 2017 года

1 ответ

Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2017-12-14 09:17
Добрый день.
Такие результаты говорят о воспалительном процесс в организме. Необходим осмотр педиатра и может потребоваться рентген легких.
Всего доброго.