Анализ крови двойного теста

Спрашивает: тина
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, помогите пожалуста расшифровать анализ крови двойного теста! Первый скрининг, 10 неделя! Спасибо
Теги: скрининг 1 триместра
Категория: Гинеколог
Добавлен: 8 октября 2014 года

5 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-10-08 17:57
Здравствуйте! Скрининг в пределах нормы
Платная консультация
тина89 2014-10-08 18:23
Дякую за відповіль, ніяк не могла заспокоїтися! Завтра я маю іти на узд! Аналізи прийшли і я дуже панікувала, бо нічого не змогла зрозуміти чи все в нормі, бо рівень хгч вільного показав 97.01 при нормі медіани 57.03.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-10-09 12:03
Орієнтуються по значенню МоМ. В нормі він складає 0,5-2,5 МоМ
Платная консультация
тина 89 2014-10-09 14:47
Добрий день! Прийшла з узд, поможіть розшифрувати результат, до лікаря тільки наступного тижня!
Куприко-тімяний розмір - 55 мм
Товщина комірцевого простору - 1,5мм
Носова кісточка - 3,2 мм
Структура хоріона (не змінена) -15мм
Частота серцевих скорочень плоду 160
Особливості - гіпертонус, загроза
Поставили 12 тиждень вагітності і перераховували значення МОМ:
ХГЧ ВІЛЬНИЙ МОМ - 2.3
РАРР-А МОМ - 0.6
буду дуже вдячна
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-10-09 14:51
Я ж Вам вже Вище писала по показниках-все в межах норми. Так само, і з УЗД