AcAт лечение

Спрашивает: Людмила
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Підскажіть, будь-ласка, чи є можливість медикаментозного лікування при наявності АсАт у жінки (+позитивний, цервікальна сльзь), які варіанти лікування, чи зменшення, крім внутрішньо-маточної інсемінації? Дякую!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 11 февраля 2017 года

1 ответ

Добрый день. При наличии этих антител необходимо противовоспалительное лечение и после лечения повторить анализ. Обычно антитела уходят