Аборт и беременость

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Хронические заболевания: Подвоєння лівої нирки, хронічний аднексит, неправильна форма жовчного
Здравствуйте, я 23.04.16р. робила медикаментозний аборт. Зробила аборт тому, що лікувала кісту яєчника і отмувала метрессу, цефріаксон. (я незнала що вагітна) і мені сказали, що в дитини може бути патологія. і ми з чоловіком порадилися і я зробила аборт. Пройшов місяць і я дізналася, що знову вагітна. Ще раз робити аборт боюсь, тому що більше можу не завагітніти, а родити теж боюсь щоб не було патології. Скажіть будь-ласка патологія 100% можлива? Які можуть бути наслідки? Безпечно народжувати?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 27 июня 2016 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-06-28 00:16
Добрий вечір. Сказати чи буде 100% патологія вам ніхто не скаже. Але якщо ви бажана вагітність і будете вчасно проходити всі обстеження (узд, скринінги), то ризики знижуються в багато разів.